Hizmetlerimiz - Kumluca Hukuk Bürosu

Avukatlık Hizmetlerimiz

Miras Avukatı

Miras Hukuku davaları hakkında danışmanlık desteği almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Kira Hukuku Avukatı

Kira hukuku avukatı arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin ve danışmanlık hizmetlerimizden istediğiniz her an faydalanın.

Devamını Oku

İcra Avukatı

Alacaklılar işlemleri başlatma, yürütme ve sonuçlandırmada bu alanda yetkili ve deneyimli olan icra avukatlarından destek alırlar. Antalya Kumluca icra avukatı arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku

Gayrimenkul Avukatı

Antalya Kumluca gayrimenkul avukatı arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Çalışma Oturma İzni Avukatı

Antalya Kumluca bölgesinde tüm çalışma ve oturma izni süreçlerinizde danışmanlık ve süreci yönetme hizmeti almak için bize ulaşın.

Devamını Oku

Ceza Avukatı

Antalya Kumluca bölgesinde hizmet veren büromuz tüm ceza davalarında sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Devamını Oku

Kıdem Tazminatı Avukatı

Antalya Kumluca bölgesinde yaşıyorsanız ve kıdem tazminatı almak için dava sürecini başlatmak istiyorsanız bizi arayın.

Devamını Oku

İş Hukuku Avukatı

İş hukuku avukatı,işverenin ödemesi gereken tazminat ve ücret gibi sorumlulukları yerine getirmemesi sonucunda emeğinin karşılığını...

Devamını Oku

Boşanma Avukatı

Antalya Kumluca boşanma avukatı arayışı içinde olan kişiler bize ulaşarak boşanma süreci hakkında danışmanlık hizmeti alabilir.

Devamını Oku

Patent Avukatı

Markalar ve patent almak isteyen kişiler bu süreçteki tüm işlemlerinde yetkili olan marka ve patent avukatlarından destek alabilirler. Antalya Kumluca marka ve patent avukatı arayanlar büromuza başvurabilirler.

Devamını Oku

Vergi Hukuku Avukatı

Vergi hukuku avukatı, Antalya Kumluca bölgesindeki danışanlarına vergi hukuku alanında tüm konularda hizmet vermektedir.

Devamını Oku

Tüketici Hukuku Avukatı

Antalya Kumluca tüketici hukuku avukatı olarak sizlere hizmet veren büromuzdan tüketici hakları kapsamında olan tüm konularda yardım alabilirsiniz.

Devamını Oku

Sağlık Hukuku Avukatı

Sağlık hukuku avukatları sağlık alanında ortaya çıkacak her türlü uyuşmazlıkları, malpraktis davaları ve estetik operasyonlarda  alınan sonuçlardan...

Devamını Oku

Sözleşme Hukuku Avukatı

Sözleşme hukuku avukatı, sözleşme hukuku kapsamında düzenlenen her türlü davaya bakarlar. Sözleşme hukuku kapsamında  destek alınabilecek dava türleri şöyledir;

Devamını Oku
Call Now Button